sPrawny ekspert pozarządowy

Podnieś swoje kompetencje przez udział w szkoleniu sPrawny ekspert pozarządowy

ZHP Chorągiew Gdańska w partnerstwie z Pracodawcami Pomorza zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych z województwa łódzkiego na cykl szkoleń w wymiarze 80 godzin szkoleniowych z obszarów prawa, finansów, zarządzania i nowych technologii oraz uczestnictwa przedstawicieli organizacji w procesie stanowienia prawa połączony ze wsparciem doradczym dla organizacji pozarządowych zakończony uzyskaniem Certyfikatu potwierdzającego zdobyte kompetencje.

Celem projektu jest podniesienie kompetencji eksperckich przedstawicieli organizacji pozarządowych w procesie stanowienia prawa, w wyniku czego zwiększy się udział organizacji pozarządowych w procesie stanowienia prawa w Polsce.
Uczestnicy projektu
Do projektu zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych to znaczy:
  • osoby pełniące funkcje statutowe w organizacji, między innymi: członkowie zarządów, organów kontrolnych,
  • członków organizacji,
  • wolontariuszy,
  • osoby zatrudnione w organizacji (umowy cywilnoprawne, umowy o pracę).
Wszystkie aktualne informacje znajdują się na stronie projektu: LINK
Profil na portalu Facebook: LINK
2020-06-08T17:13:50+00:0008/06/2020|

About the Author:

Rzecznik prasowy Chorągwi Łódzkiej ZHP