Światozmieniacze. Gotowi do działania.

/, Wieści chorągwiane i związkowe/Światozmieniacze. Gotowi do działania.

Druhno drużynowa, druhu drużynowy!

Hasło „zmienianie świata na lepsze’’ kojarzy nam się często z wielkimi czynami, ogromną skalą działania, nadzwyczajnymi sytuacjami i wpływem na wiele osób. Nieczęsto zdajemy sobie sprawę, że świat możemy zmienić właśnie my. A przecież wszystko zaczyna się od małych kroków, które już dziś możecie wykonać ze swoimi gromadami i drużynami. I dlatego dobrym startem do zmiany świata na lepsze będzie propozycja programowa Chorągwi Łódzkiej ZHP „Światozmieniacze. Gotowi do działania”.

TERMIN REALIZACJI: 17.04.2021 – 04.06.2021 r.

Szczegółowy opis czterech kroków, które przybliżą Was do „światozmieniania”, znajdziecie w swoich skrzynkach mailowych.

Jeśli jesteście drużynowymi w Chorągwi Łódzkiej ZHP i nie dostaliście mailowo informacji o projekcie „Światozmieniacze”, napiszcie do nas na adres swiatozmieniacze@lodzka.zhp.pl

Pokażmy wszyscy, że jesteśmy GOTOWI DO DZIAŁANIA!

Poniżej zamieszczone macie również materiały wspomagające. Znajdziecie w nich między innymi inspiracje do zbiórek, załączniki do gier dostosowane do każdej metodyki wiekowej. Zachęcamy Was również do zapoznania się z książką ”Światozmieniacze. Cel: dobro”. Znajdziecie w niej pełne inspiracji historie ludzi, którzy zmieniają świat motywując do  podjęcia konkretnych działań.

Książka >>
Broszura „Światozmieniacze” >>
Raport >>
Materiały wspomagające >>
2021-04-21T12:29:59+00:0019/04/2021|

About the Author:

Rzecznik prasowy Chorągwi Łódzkiej ZHP