Ruszyły zgłoszenia na Święto Chorągwi Łódzkiej 2019 Barwy Przeszłości!

/, Wieści chorągwiane i związkowe/Ruszyły zgłoszenia na Święto Chorągwi Łódzkiej 2019 Barwy Przeszłości!

Jak co roku, w przedostatni weekend września, harcerze z całej Chorągwi pojawią się w jednym miejscu żeby razem wziąć udział w Święcie Chorągwi Łódzkiej! W tym roku gospodarzem Święta jest Hufiec ZHP Radomsko i to właśnie w tym mieście odbędzie się zlot! Już ruszyły zgłoszenia, nie czekaj i zgłoś swój patrol!

Poznaj Barwy Przeszłości!

Dlaczego harcerstwo, mimo swojego wieku, nadal jest aktualne?
Czerpiemy z ponad stuletniej tradycji organizowania, planowania a przede wszystkim wychowywania. Dzięki historii nie musimy powtarzać błędów z przeszłości. Spędź z nami czas przy ognisku, powędruj i pośpiewaj do blasku gwiazd. Rozwiąż swoje dylematy, rzucając na nie światło przeszłości. Spróbuj czegoś nowego – starego harcerstwa!

Święto Chorągwi Łódzkiej co roku odbywa się w innym mieście. Tym razem spotykamy się w przedostatni weekend września w Radomsku. Między 20 a 22 września 2019 do Radomska przyjadą harcerze w różnym wieku z całego województwa i nie tylko! Nie czekaj, zgłoś się! Największa przygoda tego roku czeka Cię już we wrześniu w Radomsku!

Wydarzenie współfinansowane ze środków ROHiS oraz Narodowego Instytutu Wolności.

ZGŁOŚ SWÓJ PATROL

 ZGŁOSZENIA DLA PATROLI
(trwają od 1 lipca do 1 września 2019)

ZGŁOSZENIA DLA WOLONTARIUSZY
( trwają do 31 lipca)

ZGŁOSZENIA INDYWIDUALNE
(trwają od 1 lipca do 1 września 2019)

 

Więcej informacji o Święcie Chorągwi Łódzkiej 2019 Barwy Przeszłości znajdziesz na www.lodzkaswietuje.pl

Dołącz także do naszego wydarzenia na Facebooku [TUTAJ] gdzie będziemy wrzucać bieżące informacje, ciekawostki i wszystko co musisz wiedzieć przed zlotem!

2019-07-03T14:22:42+00:0003/07/2019|

About the Author:

Rzecznik prasowy Chorągwi Łódzkiej ZHP