Zapraszamy do Ośrodka Chorągwi Łódzkiej ZHP w Trzmielewie!

Szukasz idealnego miejsca na organizację niezapomnianego obozu harcerskiego lub kolonii zuchowej? Nasz Ośrodek położony na terenie gminy Rzeczenica, w malowniczym województwie pomorskim, to właśnie to, czego potrzebujesz!

Natura wokół nas

Otoczeni pięknym, rozległym lasem sosnowym oraz nad jeziorem Bielsko, którego woda posiada I klasę czystości, zapewniamy unikalny kontakt z przyrodą. To idealne miejsce do odkrywania tajemnic otaczającego nas świata, organizacji przyrodniczych zajęć i wędrówek po okolicznych szlakach.

Komfortowe zakwaterowanie

Nasza baza oferuje dostosowane do wieku uczestników pawilony oraz domki murowane. Dla najmłodszych (7-10 lat) przygotowaliśmy pawilon z bezpośrednim dostępem do toalet, pryszniców i małego boiska. Dzieci starsze i młodzież (11-18 lat) zamieszkają w przytulnych domkach, z oddzielnym patio oraz toaletami w pobliżu. Wszystkie pokoje wyposażone są w wygodne tapczany lub drewniane łóżka z kompletem pościeli oraz dodatkowe udogodnienia, takie jak regały, szafy, półki, krzesła i stoliki. Dla miłośników namiotów przygotowaliśmy 4-5 miejsc obozowych, dzięki czemu jesteśmy w stanie pomieścić od 150 do 200 osób naraz. To idealna opcja na wypoczynek szczepu.

Kompleksowe zaplecze

Zadbaliśmy o wygodę naszych gości. Posiadamy sanitariaty zlokalizowane blisko kwater najmłodszych uczestników oraz murowaną kuchnię i stołówkę. Wszystkie zaplecza są starannie utrzymane, zapewniając uczestnikom czystość i komfort podczas całego pobytu.

Rozrywka i aktywność

Nasza oferta to nie tylko komfortowe miejsce do spania. Uczestnicy i kadra mają dostęp do świetlicy oraz boisk do koszykówki, siatkówki i piłki nożnej. To idealne miejsce do integracji i wspólnej zabawy. Dodatkowo, przystań żeglarska wyposażona w różnorodne łodzie i kajaki umożliwia eksplorację jeziora Bielsko z wody, a strzeżone kąpielisko gwarantuje bezpieczne pływanie.

Nie czekaj!

Wybierz Ośrodek Chorągwi Łódzkiej ZHP jako miejsce swojego kolejnego obozu harcerskiego lub kolonii zuchowej. Dajemy Ci pewność, że będzie to czas niezapomnianych chwil w otoczeniu przyrody. Skontaktuj się z nami już dziś, by zarezerwować termin i zaplanować wyjątkowe wydarzenie dla Twojej grupy! Kontakt: kwatermistrz@lodzka.zhp.pl