Kolejne spotkanie Rady Chorągwi za nami!

//Kolejne spotkanie Rady Chorągwi za nami!

29 stycznia 2019 w siedzibie przy Stefanowskiego spotkała się Rada Chorągwi Łódzkiej ZHP. W spotkaniu uczestniczyła także hm. Oliwia Kruczkowska, skarbniczka ChŁ oraz – z ramienia Chorągwianej Komisji Rewizyjnej – hm. Mieczysław Mika.

Najważniejszym punktem obrad było zaopiniowanie dokumentów, tj budżetu oraz planu pracy wraz z planem kształcenia. Członkowie Rady wcześniej zapoznali się z przesłanymi materiałami i zgłosili swoje pytania. Podczas zbiórki udało się – wraz ze skarbniczką – odpowiedzieć na kluczowe pytania oraz ostatecznie zaopiniować budżet pozytywnie. Jednak uwagi na sugestie i uwagi zgłoszone do planu pracy, ostateczna decyzja o jego zaopiniowaniu zostanie podjęta później.
Spotkanie w poszerzonym gronie dało także możliwość rozmowy na temat kondycji chorągwi, bieżących spraw czy kluczowych działań jakie podjęto, a także jakie powinno się podjąć w najbliższym czasie.

#fituchwalka
#damy_rade

mde

2019-01-30T14:57:53+00:0030/01/2019|

About the Author:

Rzecznik prasowy Chorągwi Łódzkiej ZHP