30. Festiwal Piosenki Harcerskiej i Turystycznej ZIELONA NUTA

/, Wieści chorągwiane i związkowe/30. Festiwal Piosenki Harcerskiej i Turystycznej ZIELONA NUTA

Harcerze z Hufca ZHP Tomaszów Mazowiecki mają zaszczyt zaprosić Państwa na 30 Jubileuszowy Festiwal Piosenki Patriotycznej i Harcerskiej „Zielona Nuta”, który odbędzie się w terminie 09 – 10 marca 2019 r. Dla wszystkich przyjezdnych hufców organizujemy w dniu 08 marca 2019 r. przednocleg.

Poprzez nasz festiwal pragniemy promować twórczość artystyczną harcerzy oraz dzieci i młodzieży szkolnej. Chcemy, aby nasza impreza była również okazją do integracji środowisk artystycznych z całej Polski.

Tegoroczny festiwal jest realizowany w formie przeglądu piosenek patriotycznych, żołnierskich oraz harcerskich w związku z programem „Harcerstwo to wszystko co kocham”

Ponadto uczestnicy będący członkami Związku Harcerstwa Polskiego oraz niezrzeszeni będą oceniani osobno.

Zachęcamy do dołączenia do wydarzenia na Facebooku TUTAJ.

2019-02-08T14:29:44+00:0008/02/2019|