Zapraszamy na OPAL!

Hufiec ZHP Radomsko zaprasza na XXXIII edycję Ogólnopolskiego Harcerskiego Festiwalu Artystycznego „OPAL”, która odbędzie się w terminie 06-08.12.2018 r w Miejskim Domu Kultury w Radomsku.

Opal to niezapomniana zabawa w najlepszym harcerskim stylu. Podczas trzech grudniowych dni odbywa się aż sześć konkursów:

  • konkurs piosenki
  • fotograficzny
  • recytatorski
  • plastyczny
  • dziennikarski
  • literacki

Wszystko kończy się podsumowaniem na Koncercie Finałowym. Ponadto oprócz konkursów odbywają się warsztaty, koncert gwiazdy, a także nocne śpiewanki w miejscu zakwaterowania grup przyjezdnych. Jesteście gotowi na solidną dawkę śmiechu, mnóstwo utalentowanych ludzi oraz super harcerską atmosferę? Podejmijcie wyzwanie! Weźcie udział w XXXIII Ogólnopolskim Harcerskim Festiwalu Artystycznym „OPAL”. Czekamy właśnie na Was! Więcej informacji znajdziecie na stronie festiwalu www.opal.zhp.pl

Nie zwlekajcie! Zgłoszenia tylko do 30 listopada 2018 r.

2018-11-16T13:19:42+00:0016/11/2018|

About the Author:

Rzecznik prasowy Chorągwi Łódzkiej ZHP