Ruszyły zgłoszenia na Betlejemski Zlot

/, Wieści chorągwiane i związkowe/Ruszyły zgłoszenia na Betlejemski Zlot

W dniach 14-16 grudnia Zakopane rozświetli ogień Betlejemskiego Światła Pokoju! W ten przedświąteczny czas w stolicy Tatr spotka się ponad 2000 harcerzy, harcerzy starszych, wędrowników i instruktorów ZHP, którzy wspólnie oczekiwać będą przybycia Światła do Polski. 

Ty również możesz stać się częścią tego wydarzenia. Już dziś zbierz swój patrol i zgłoś Wasz udział przez wypełnienie formularza.

W programie przewidziane są gry miejskie dla każdego pionu metodycznego, koncerty i uroczyste odebranie Światła z rąk słowackich skautów. Termin zgłoszeń upływa 30 listopada. Wszystkie szczegóły dotyczące zgłoszeń znajdują się na stronie BŚP.

Niech to niezwykłe spotkanie będzie naszym wspólnym czasem oczekiwania i refleksji, możliwością do rozwoju duchowego, a także okazją do nawiązania nowych przyjaźni! Nie może Was zabraknąć!

za zhp.pl/ Marta Jeżak

2018-11-22T08:59:56+00:0022/11/2018|

About the Author:

członek komendy Chorągwi Łódzkiej ZHP ds. komunikacji i relacji zewnętrznych