Wiosenne seminarium programowo-kształceniowe i rajd komend!

/, Wieści chorągwiane i związkowe/Wiosenne seminarium programowo-kształceniowe i rajd komend!

Przed nami już XXX wiosenne seminarium programowo-kształceniowe w Załęczu Wielkim. W weekend 12-14 maja spotkamy się w Nadwarciańskim grodzie, a członkowie komend hufców będą mieli okazje sprawdzić się na Rajdzie Komend.

Podczas XXX seminarium programowo-kształceniowego spotkają się także władze Chorągwi Łódzkiej. Komenda, Rada Chorągwi, Komisja Rewizyjna oraz Sąd będą dyskutować o aktualnej sytuacji Chorągwi oraz realizacji strategii rozwoju.

W załączniku dokumenty związane z seminarium oraz rajdem komend, w tym formularze zgłoszeniowe.

Rajd Komend 2017 – założenia

XXX SPK – ankieta_aplikacyjna

XXX SP-K WIOSNA 2017 – Karta zgłoszenia – hufce

XXX SP-K WIOSNA 2017 – Karta zgłoszenia – jednostki choragwiane

XXX SP-K wiosna 2017 – zaproszenie

XXX_SP-K_-_harmonogram_Wiosna 2017

2017-04-30T21:50:08+00:0030/04/2017|

About the Author:

Rzecznik prasowy Chorągwi Łódzkiej ZHP