Uczestniczyliśmy w spotkaniu administratorów systemu Ewidencja.

//Uczestniczyliśmy w spotkaniu administratorów systemu Ewidencja.

W minioną sobotę silna reprezentacja Chorągwi Łódzkiej uczestniczyła w spotkaniu administratorów systemu Ewidencja.

Podczas spotkania zorganizowanego przez Główną Kwaterę ZHP pracowaliśmy w 3 grupach: drużynowych, administratorów hufców oraz administratorów chorągwi.
Praca polegała w głównej mierze na planowaniu funkcjonalności, które powinien posiadać nowy system ewidencjonowania członków, żeby stał się praktycznym narzędziem do pracy na wszystkich szczeblach organizacji, a nie wyłącznie obowiązkiem.
Powstał dość duży katalog funkcjonalności, który ułatwi pracę zarówno drużynowemu, ale i np. pracę KSI. W projektowaniu oczekiwań dla wykonawcy nowej aplikacji dość mocno skupiliśmy się na web usability i responsywności systemu.
2019-03-25T13:31:23+00:0025/03/2019|

About the Author:

Rzecznik prasowy Chorągwi Łódzkiej ZHP