II Zlot Kadry Harcerskiej „Stanica Niepodległości” w Kostiuchnówce!

//II Zlot Kadry Harcerskiej „Stanica Niepodległości” w Kostiuchnówce!

Zapraszamy na II Międzynarodowy Zlot Kadry Harcerskiej, w Harcerskim Ośrodku „Centrum Dialogu Kostiuchnówka” na Ukrainie!

W ubiegłym roku zapewniliśmy uczestników, że na jednorazowym wyjeździe się nie skończy i przechodząc do czynu zapraszamy do Kostiuchnówki w terminie 1-5 Maja. Oprócz przyjaznej atmosfery i gościnnych progów naszego ośrodka, zapewniamy program pełen wrażeń!

Czekać na Was będą m.in. harcerskie wędrówki po malowniczym Polesiu Wołyńskim, gry i zajęcia z elementami historycznymi, harcerskie świętowanie 3-go Maja i wiele innych. Postaramy się przybliżyć Wam wielobarwność kresów w okresie Międzywojennym, ale także kulturę i zwyczaje dzisiejszej Ukrainy. Będzie to też okazja by spotkać się z Harcerzami z Hufca Wołyń!

Inwestycja w wyjazd to jedynie 100 zł (stawka obejmuje transport, noclegi, wyżywienie i ubezpieczenie).
Miejsce zbiórki: Łódź, ul. Stefanowskiego 19-Chorągiew Łódzka ZHP.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Nasze wydarzenie na Facebooku TUTAJ

2019-03-25T11:13:52+00:0025/03/2019|

About the Author:

Rzecznik prasowy Chorągwi Łódzkiej ZHP