Trwa Święto Chorągwi Łódzkiej 2019 w Radomsku!

//Trwa Święto Chorągwi Łódzkiej 2019 w Radomsku!

Święto Chorągwi Łódzkiej 2019 „Barwy Przeszłości” rozpoczęliśmy uroczyście w piątek inscenizacją, pokazem teatru ognia oraz plenerowym seansem „Kamieni na szaniec”.  Prezydent Radomska przekazał harcerzom Chorągwi Łódzkiej klucze do miasta na cały weekend.

 

W sobotę wszyscy uczestnicy wyruszą na trasy gdzie czekają na nich gry terenowe, pokazy pierwszej pomocy i konkursy. Popołudniu wszyscy harcerze Chorągwi Łódzkiej oraz mieszkańcy Radomska będą mogli wziąć udział w pikniku „Kolorami miasta”, który odbywał się będzie w parku Solidarności. Na pikniku na harcerzy i mieszkańców Radomska czekają zabawy, dmuchańce dla najmłodszych, pokazy, konkursy oraz koncerty takich zespołów jak She Only Lies, Wołosatki, Na Kwintę, Dom o Zielonych Progach oraz Perły i Łotry.

 

2019-09-21T09:53:14+00:0021/09/2019|

About the Author:

Rzecznik prasowy Chorągwi Łódzkiej ZHP