Mamy wolne miejsca na wyjazd do Warszawy

//Mamy wolne miejsca na wyjazd do Warszawy

W ten weekend świętujemy w Radomsku. A za tydzień ważne wydarzenia w Warszawie – spotkamy się uczcić 80-lecie przejścia ZHP do konspiracji czyli 80-lecie Szarych Szeregów.

 
Mamy jeszcze wolne miejsca w reprezentacji chorągwi – zapraszamy do dołączenia do niej. 
 
Zgłoszenia 5-osobowych patroli z opiekunem przyjmujemy do wtorku, 24.09, do końca dnia na adres lodzka@zhp.pl. Załączcie krótką informację, czemu chcecie jechać i swoje umundurowane zdjęcie. Do czasu wyjazdu musimy otrzymać także od Was zgodę komendanta hufca i potwierdzenie składek. Pytania kierujcie także na podany adres e-mail.
2019-09-23T19:07:25+00:0021/09/2019|

About the Author:

członek komendy Chorągwi Łódzkiej ZHP ds. komunikacji i relacji zewnętrznych