Święto Chorągwi 2019: DZIĘKUJEMY!

/, Święto Chorągwi/Święto Chorągwi 2019: DZIĘKUJEMY!

Nasze Święto Chorągwi BARWY PRZESZŁOŚCI już za nami. Dziękujemy wszystkim bez których to wspaniałe wydarzenie nie mogło mieć miejsca. Dziękujemy całej komendzie Święta, całej społeczności Hufca ZHP Radomsko i wszystkim zaangażowanym wolontariuszom. Dziękujemy także naszym patronom i sponsorom, bez których wsparcie to się po prostu nie mogło udać i nie byłoby sukcesem na tak wielką skalę!

Zaproszeni patroni i goście skierowali także do nas swoje okolicznościowe listy, których treść publikujemy.

 

PREZYDENT MIASTA ŁODZI, PANI HANNA ZDANOWSKA

WOJEWÓDZKI KOMENDANT POLICJI W ŁODZI, NADINSP. ANDRZEJ ŁAPIŃSKI

NACZELNICZKA ZHP, HM. ANNA NOWOSAD

2019-09-24T08:45:55+00:0024/09/2019|

About the Author:

członek komendy Chorągwi Łódzkiej ZHP ds. komunikacji i relacji zewnętrznych