Szkolenie internetowe z RODO dla instruktorek i instruktorów ZHP

//Szkolenie internetowe z RODO dla instruktorek i instruktorów ZHP

RODO, czyli rozporządzenie o ochronie danych osobowych to rozporządzenie unijne zawierające przepisy o ochronie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych oraz przepisy o swobodnym przepływie danych osobowych. W ZHP spotykamy się z nim w codziennej pracy.

W związku z tym 6 marca 2019 roku o godzinie 20.30 odbędzie się internetowe szkolenie z RODO skierowane do instruktorów ZHP oraz członków ZHP pełniących funkcje instruktorskie. Organizatorem szkolenia jest Główna Kwatera ZHP, a prowadzącym będzie Inspektor Ochrony Danych Andrzej Rybus-Tołłoczko.

Tutaj znajduje się link poprzez który będzie można się połączyć i uczestniczyć w szkoleniu. Do udziału w szkoleniu potrzebne jest jedynie konto w Office 365. Szkolenie będzie nagrywane i zostanie udostępnione chorągwiom. W trakcie spotkania będzie można zadawać pytania na czacie, który będzie dostępny po dołączeniu użytkownika do szkolenia on-line.

Prosimy o wcześniejsze zalogowanie się pod wskazanym linkiem, ponieważ niezależnie od liczby uczestników szkolenie zaczniemy punktualnie o 20.30. Potrwa ono około 1-1,5 godziny, w zależności od liczby pytań uczestników.

(za zhp.pl)

2019-03-04T11:50:35+00:0004/03/2019|

About the Author:

Rzecznik prasowy Chorągwi Łódzkiej ZHP