/, Wieści z hufców/Świetlica podwórkowa w powiecie piotrkowskim – nowy projekt Hufca Piotrków Trybunalski

Komendantka i skarbniczka Chorągwi Łódzkiej ZHP z komendantem Hufca ZHP Piotrków Trybunalski podpisali umowę partnerską projektu „PoCUŚ – Piotrkowskiego Centrum Usług Środowiskowych”

Przez najbliższe trzy lata dzieci i młodzież z powiatu piotrkowskiego będą mogły uczestniczyć w działaniach Świetlicy Podwórkowej „Cztery pory roku”.

Organizatorem Świetlicy jest Hufiec ZHP Piotrków Trybunalski i w ramach tych działań zostaną stworzone cztery oddziały znajdujące się w Gminie Grabica, Moszczenica, Sulejów i Wolbórz.

Zadanie będzie realizowane od 1 kwietnia 2019 roku do 31 marca 2021 roku. Uzyskało dofinansowanie w kwocie 1 262 510,00 zł w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego.

2019-04-08T21:18:33+00:0008/04/2019|