Strefa Pomocy czeka na Twój telefon

//Strefa Pomocy czeka na Twój telefon

Druhno Instruktorko, Druhu Instruktorze,

Jeśli zastanawiasz się jak pracować z harcerzami i zuchami w tym trudnym czasie; nie wiesz jak wytłumaczyć im czym jest wojna i  z czym się ona wiążę, a może sam masz problem z odnalezieniem się w zaistniałej sytuacji i potrzebujesz wsparcia psychologicznego – nasza Strefa Pomocy czeka na Twój telefon: 669 116 116

W STREFIE | Pomocy pracują psycholodzy, osoby o potwierdzonych kwalifikacjach i doświadczeniu zawodowym, a także harcerskim. W pracy STREFY | Pomocy stosowane są zasady etyczne wynikające z Kodeksu Etyczno-Zawodowego Psychologa, ze szczególnym uwzględnieniem poufności rozmowy.

Więcej informacji o Strefie Pomocy znajdziesz tutaj: STREFA | Pomocy (sharepoint.com)

Jeszcze dzisiaj pojawią się na stronie zhp.pl materiały merytoryczne – instrukcje i konkretne pomysły na działania w drużynie. Śledź oficjalne kanały komunikacji ZHP i bądź na bieżąco.

(za zhp.pl)

2022-02-26T10:41:49+00:0025/02/2022|

About the Author: