Rozpoczynamy KAMYKI 2020!

Rozpoczynamy kolejną edycję Plebiscytu Instruktorskiego KAMYKI 2020. W pierwszej fazie możecie zgłaszać kandydatów do tego zaszczytnego miana. Możecie ich zgłaszać w 5 kategoriach związanych z obszarami pracy chorągwi i hufców, które w tym roku uznaliśmy za szczególnie ważne, a co za tym idzie, warto, abyśmy znaleźli dla nas wszystkich przykłady i wzorce do naśladowania w codziennej służbie instruktorskiej.

Bądźmy dzielni na co dzień. Dzielność jest fundamentem charakteru.

Aleksander Kamiński


Te słowa wypowiedziane kiedyś przez Aleksandra Kamińskiego przyświecają harcerzom naszej chorągwi od dawna. Są również hasłem przewodnim naszego plebiscytu instruktorskiego, który nosi dumne miano KAMYKÓW.

Przed nami druga edycja Plebiscytu Instruktorskiego Chorągwi Łódzkiej KAMYKI.  Po raz pierwszy KAMYKI rozdaliśmy w 2018. Poprzez inaugurację plebiscytu chcieliśmy zapoczątkować cykliczne wydarzenie mające na celu wyróżnienie instruktorów harcerskich cechujących się postawą godną pochwały i docenienia na forum chorągwi.  W 2020 kontynuujemy naszą nową tradycję i zapraszamy wszystkich do wspólnego udziału w plebiscycie – poprzez udział jako kandydaci, poprzez zgłaszanie swoich kandydatów oraz oczywiście przez głosowanie!

W tegorocznej edycji będziemy wybierać instruktorów w następujących kategoriach:

  • WILK STANICOWY
  • ZASZCZEPIONY
  • SPECJALNOŚCIOWY SPECJALISTA
  • METODYK Z PASJI
  • SZARA EMINENCJA – OPIEKUN BEZ KOMPROMISÓW

Dodatkowo w tym roku postanowiliśmy wyróżnić przedsięwzięcie programowe lub kształceniowe w kategorii METODA NA METODĘ.

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie plebiscytu: lodzka.zhp.pl/kamyki2020

2020-01-27T07:07:02+00:0027/01/2020|

About the Author:

członek komendy Chorągwi Łódzkiej ZHP ds. komunikacji i relacji zewnętrznych