Pojedź z nami do Trzmielewa!

//Pojedź z nami do Trzmielewa!

Zapraszamy do udziału w obozie organizowanym przez Chorągiew Łódzką ZHP w Trzmielewie. Termin I turnusu to 1-16.07.2022 r.

Jak zapisać dziecko na Obóz w Trzmielewie?
Krok 1:
wybrać formę kontaktu z nami
📧wypoczynek@lodzka.zhp.pl
📞+48 501 899 336
🏠 ul. Stefanowskiego 19, Łódź

Krok 2 (po kontakcie):
W celu potwierdzenia rezerwacji prosimy o wpłatę zadatku w wysokości 300zł w przeciągu 3 dni od zapisów.
Zadatek nie może być opłacony Bonem Turystycznym.
Zniżka na oba turnusy obowiązuje, jeśli dokona się całkowitej wpłaty za turnus do końca marca.
Wpłaty prosimy dokonywać na konto: 19 1240 3028 1111 0010 0929 0618
W tytule wpisać: TML 1, imię i nazwisko dziecka, w przypadku, gdy FV ma być wystawiona na inną osobę niż wysyłająca przelew – dane do FV.
Nadal obsługujemy bony turystyczne!

W przypadku wyczerpania miejsc – zgłaszający się będą wpisywani na listę rezerwową.

Opis ośrodka:
Ośrodek Chorągwi Łódzkiej ZHP położony jest na terenie gminy Rzeczenica w województwie pomorskim. Otoczony pięknym, dużym lasem sosnowym, nad malowniczym jeziorem Bielsko, które posiada I klasę czystości wody.

Na terenie bazy znajdują się murowane pawilony, położone w dwóch oddzielnych końcach bazy. Najmłodsi uczestnicy, w wieku 7-10 lat zakwaterowani są w pawilonie przy którym bezpośrednio znajdują się toalety, prysznice oraz małe boisko. Do ich dyspozycji są pokoje 4-8 osobowe. Dzieci starsze i młodzież (11-18 lat) w czasie trwania obozu mieszka w domkach murowanych, z których każdy posiada oddzielne patio. Do dyspozycji uczestników są pokoje 2-6 osobowe. W ich pobliżu są toalety murowane.

W każdym z pokoi znajdują się tapczany bądź drewniane łóżka z materacem, pościelą i kocem. Ponadto, uczestnicy mają do swojej dyspozycji regały, szafy, półki, krzesła i stoliki.

Na terenie ośrodka znajduje się zaplecze o charakterze sanitarnym, które położone jest blisko pawilonu najmłodszych dzieci. Znajdują się w nim: toalety oddzielne dla chłopców i dziewcząt oraz natryski. Przy pawilonach starszych dzieci znajdują się również toalety (oddzielne dla chłopców i dziewcząt) oraz umywalki, przy których dzieci codziennie myją zęby i robią pranie. Posiadamy też zaplecze o charakterze kuchennym w tym: murowana kuchnia i murowana stołówka.

Uczestnicy i kadra obozu mają do dyspozycji świetlicę, boiska do koszykówki, siatkówki i piłki nożnej, a także wydzieloną strefę, w której znajduje się bogato wyposażona przystań żeglarska (omegi, maki, łodzie wiosłowe i kajaki). Organizator zapewnia również możliwość korzystania przez uczestników ze strzeżonego kąpieliska.

Uczestnicy mają zapewniony dostęp do mydła, płynu dezynfekującego oraz ciepłej wody.

 Program pobytu :
Kolonie będą wypełnione zajęciami, które pozwolą na odkrycie różnorodnych form zabawy wakacyjnej. Stawiamy na rozwijanie samodzielności, umiejętności radzenia sobie w lesie, żeglarstwo, sport. Czekają zajęcia survivalowe, terenoznawstwo, paintball. Nie zabraknie warsztatów tanecznych, teatralnych, malarskich. Specjalnie dla maluchów zajęcia z  edukacji przez ruch oraz warsztaty ekologiczno – przyrodnicze. Wszystko to będzie przeplatane  zajęciami sportowymi, wycieczkami oraz imprezami kolonijnymi. Nikt z pewnością nie będzie widział co to słowo „nuda”. Dzięki uczestnictwu w tak zorganizowanej formie wypoczynku będą miały szanse na rozwijanie swoich zainteresowań, poszerzenia swojej wiedzy oraz zobaczenia miejsc, których nie miały jeszcze okazji poznać i oczywiście świetnie się bawić.

W ramach zajęć programowych odbędą się m.in.: warsztaty z terenoznawstwa, survivalu, zajęcia żeglarskie, warsztaty artystyczne (np. plastyczne, filmowo-fotograficzne, zajęcia z zakresu edukacji przez ruch, warsztaty przyrodniczo-ekologiczne, kulinarne, profesjonalne zajęcia szachowe oraz klub gier planszowych, zajęcia związane z aktywnością fizyczną, ogniska oraz gry i zabawy tematyczne.  

Wszystkie zajęcia będą propozycją skierowaną na potrzeby i zainteresowania kolonistów.

2022-03-17T07:08:25+00:0017/03/2022|

About the Author: