Konferencja „Dobre Hufce – Dobre Praktyki: Kształcenie”

/, Wieści chorągwiane i związkowe/Konferencja „Dobre Hufce – Dobre Praktyki: Kształcenie”

Zapraszamy do udziału w VIII Konferencji instruktorskiej „Dobre hufce – dobre praktyki”. Podczas tej edycji swoją uwagę skupimy ponownie na kształceniu.

Poświęcimy czas na rozmowy o aktualnościach kształceniowych i postaramy się wypracować ciekawe rozwiązania różnych problemów. Oprócz paneli dyskusyjnych mamy dla Was przygotowane bloki warsztatowe, oczywiście o tematyce związanej z kształceniem, które poprowadzą doskonali specjaliści. W trakcie trwania konferencji nie zabraknie rozmaitych spotkań z ciekawymi gośćmi, a przede wszystkim instruktorskich rozmów na ważne tematy. Jeżeli kształcenie jest Twoim polem służby to nie czekaj, wypełnij zgłoszenie już dziś!

Udział w Konferencji mogą wziąć jedynie instruktorzy.

W razie wszelkich pytań prosimy o kontakt mailowy: dobrehufce@gmail.com

CZUWAJ!

hm. Anna Cichosz
Szefowa konferencji

Zgłoszenia TUTAJ

2018-12-17T16:00:06+00:0017/12/2018|

About the Author:

Rzecznik prasowy Chorągwi Łódzkiej ZHP