Grudniowe posiedzenie Chorągwianej Komisji Rewizyjnej

//Grudniowe posiedzenie Chorągwianej Komisji Rewizyjnej
 7.12.2019r. odbyło się kolejne posiedzenie plenarne Chorągwianej Komisji Rewizyjnej. W posiedzeniu wzięli udział wszyscy członkowie komisji. Podczas posiedzenia został uzupełniony jeden wakat i w skład Komisji została przyjęta hm. Hanna Radziszewska.
Na posiedzeniu rozmawiano o:
  • bieżących sprawach Chorągwi Łódzkiej
  • pracy z hufcowymi komisjami rewizyjnymi
  • sytuacji hufców po zjazdach zwykłych
  • zmianach w rachunkowości i przygotowaniach do zamknięcia roku w hufcach
  • sprawozdaniu z pracy ChKR za rok 2019
W części posiedzenia udział brała hm. Magdalena Kołodziejska, zastępczyni komendantki Chorągwi Łódzkiej. Byliśmy również w kontakcie z hm. Natalią Patorską-Grzelewską  – komendantką chorągwi oraz hm. Oliwią Kruczkowską – skarbniczką chorągwi podczas przygotowań do posiedzenia.
Podczas rozmów o pracy z hufcowymi komisjami rewizyjnymi ustalono nowy podział opieki nad komisjami przez członków ChKR (można go znaleźć na e-Chorągwi), plan skontaktowania się z HKR w bieżącym tygodniu (9-14.12.2019) oraz szkolenie dla HKR w dniu 8.02.2020.
2020-01-09T17:47:53+00:0009/01/2020|

About the Author:

Rzecznik prasowy Chorągwi Łódzkiej ZHP