Dziękujemy druhowi Bolkowi za lata służby na funkcji Przewodniczącego Komisji Historycznej!

//Dziękujemy druhowi Bolkowi za lata służby na funkcji Przewodniczącego Komisji Historycznej!

Zgodnie z Rozkazem L2/2019 Komendantki Chorągwi Łódzkiej ZHP:

3.3. Zwolnienia

3.3.1. Przyjmuję rezygnację i zwalniam z funkcji przewodniczącego Chorągwianej Komisji Historycznej

hm. Bolesława MAJEWSKIEGO – Chorągiew Łódzka

Serdecznie dziękuję za pracę w komisji i życzę wielu sukcesów w dalszej pracy instruktorskiej.

Druh hm. Bolesław Majewski na początku tego roku złożył na ręce Komendantki rezygnację z pełnienia funkcji Przewodniczącego Chorągwianej Komisji Historycznej. Druhna Komendant przyjęła rezygnację, ale dh Bolek zapewnił, że w dalszym ciągu będzie pracował na rzecz Komisji i dalej dzielił się swoją wiedzą i doświadczeniem. W poniedziałek 4 marca spotkali się członkowie Komendy Chorągwi, członkowie Chorągwianej Komisji Historycznej, członkowie referatów starszyzny i seniorów oraz przyjaciele i sympatycy, by podziękować Druhowi Bolkowi za wiele lat służby.

2019-03-12T13:35:38+00:0012/03/2019|

About the Author:

Rzecznik prasowy Chorągwi Łódzkiej ZHP