Zgłoszenia na Seminarium Kształceniowo-Programowego

/, Program, Wieści chorągwiane i związkowe/Zgłoszenia na Seminarium Kształceniowo-Programowego

W dniach 5-7 kwietnia 2019 zapraszamy do Załęcza Wielkiego do naszego Ośrodka „Nadwarcianski Gród” na kolejną edycję Seminarium Kształceniowo-Programowego. Tym razem do Załęcza zapraszamy członków obecnych komend hufców, potencjalnych członków nowych komend,  namiestników, instruktorów namiestnictw oraz hufcowych metodyków. A także szefów i członków referatów.

 

Seminarium rozpoczyna się w piątek, 5 kwietnia 2019 r. kolacją, a zakończy się obiadem w niedzielę, 7 kwietnia 2019 r. Prosimy o przemyślane wypełnienie formularza zgłoszeniowego (nie chcemy marnować jedzenia). Koszt udziału w Seminarium to 50 zł. Wpłat dokonuje hufiec i rozlicza się z uczestnikami w ustalony sposób.

Program Seminarium do pobrania TUTAJ.

 

KLIKNIJ I ZGŁOŚ SIĘ JUŻ TERAZ

2019-03-26T12:39:16+00:0018/03/2019|

About the Author:

członek komendy Chorągwi Łódzkiej ZHP ds. komunikacji i relacji zewnętrznych