Damy radę! Pierwsze spotkanie Rady ChŁ po Zjeździe

//Damy radę! Pierwsze spotkanie Rady ChŁ po Zjeździe

12 grudnia Rada Chorągwi spotkała się na drugim posiedzeniu. Podczas spotkania przyjęto Regulamin Pracy Rady Chorągwi oraz omówiono najważniejsze i najbardziej kluczowe w ciągu najbliższego kwartału zadania stojące przed Radą. Członkowie Rady wybrali także uchwały zjazdowe, nad którymi będą trzymać pieczę* w nadchodzącej kadencji.

Ponieważ było to pierwsze spotkanie, poza zjazdowym – kiedy to Rada się konstruowała – była to także pierwsza okazja, żeby się poznać i określić wzajemne oczekiwania, co do trybu pracy oraz zakresu kompetencji przy podziale zadań. Zapowiada się pracowity czas, ale zespół jest nastawiony do zadań entuzjastycznie, bo tylko wspólnie możemy zbudować silne harcerstwo łódzkie.

*I już pierwsze „dobre praktyki”, związane z uchwałami zjazdowymi, Rada wdraża – zdrowe, owsiane ciastka, owoce, orzechy i herbata oraz oszczędne wydruki i zapiski na odpadach z drukarni.
#damyrade
#lodzkadbaosrodowisko
#fituchwalka

 

W imieniu Rady ChŁ
hm. Magdalena Suchan
2018-12-14T18:04:13+00:0014/12/2018|

About the Author:

członek komendy Chorągwi Łódzkiej ZHP ds. komunikacji i relacji zewnętrznych