Zdobądź 2000 zł na program drużyny!

/, Wieści chorągwiane i związkowe/Zdobądź 2000 zł na program drużyny!

Tylko do 4 listopada czekamy na wnioski na dofinansowanie programu drużyn, gromad i kręgów w formie minigrantu PROgrant – edycja II. W ramach programu jednostka może otrzymać od 500 zł do nawet 2000 zł na swoje działania programowe. Pula środków na granty wynosi 10 000 zł.

W ramach programu finansujemy działania programowe podstawowych jednostek organizacyjnych zrzeszonych w hufcach Chorągwi Łódzkiej ZHP. Mogą być ciekawe zbiórki, atrakcyjne wyjazdy i biwaki, wypady z drużyną na łono przyrody, zwiedzanie atrakcji turystycznych w aktywnej formie i wiele, wiele innych. Dosłownie wszystko, co jest programem Waszej drużyny, gromady czy kręgu. W edycji II priorytetowo będą traktowane projekty uwzględniające: pracę z bohaterem, historią i tradycjami.

Działanie musi odbywać się w okresie od 1 listopada 2019 r. do 31 stycznia 2020 r. Projekty zostaną ocenione przez komisję konkursową złożoną z przedstawicieli władz Chorągwi, która wybierze do dofinansowania działania najbardziej zgodne z harcerskim systemem wychowawczym – uwzględniające idee wartości wynikających z Prawa Zucha i Prawa Harcerskiego oraz elementy i cechy metody harcerskiej.

Złóż wniosek za pośrednictwem eChorągwi: http://bit.ly/progrant2

Szczegóły i warunki przystąpienia do programu znajdziecie w jego Regulaminie: https://gkzhp.sharepoint.com/sites/e-lodzkazhp/SitePages/ProGrant.aspx 

Wszelkie pytania kierujcie mailem na biuro@lodzka.zhp.pl.

 

Program Mini Grantów dla Drużyn Chorągwi Łódzkiej ZHP – PROgrant – edycja II jest sfinansowany ze składek członkowskich. Program jest realizacją Uchwały nr 7 VIII Zjazdu Chorągwi Łódzkiej ZHP z dnia 1 grudnia 2018 r. w sprawie programu grantowego dla drużyn Chorągwi Łódzkiej.

2019-10-23T05:56:52+00:0023/10/2019|

About the Author:

członek komendy Chorągwi Łódzkiej ZHP ds. komunikacji i relacji zewnętrznych