Wiosenne Seminarium Kształceniowo-Programowe w Załęczu Wielkim

/, Wieści chorągwiane i związkowe/Wiosenne Seminarium Kształceniowo-Programowe w Załęczu Wielkim

Jak co roku instruktorzy z całej chorągwi mają szansę spotkać się wiosną na seminarium kształceniowo-programowym w Załęczu Wielkim. To okazja do zdobycia wiedzy, umiejętności, dzielenia się doświadczeniami, a także spotkań harcerskich przyjaciół.
(Link do zgłoszeń oraz ulotka do pobrania na dole strony)
Poniżej program tegorocznego wiosennego seminarium:

 

 

Poznaj lepiej prowadzących, których spotkasz na seminarium!

Jakub Brzosko – Przewodnik tatrzański, ratownik TOPR, ski alpinista- m.in. w 2003 r. zdobywca Pucharu Polski w tej dyscyplinie, żeglarz (rejsy morskie), artysta- malarz, rzeźbiarz, filmowiec,
współorganizator Spotkań z Filmem Górskim w Zakopanem.

RODO
mgr Beata Rusek – absolwentka studiów podyplomowych w zakresie ochrony danych osobowych realizowanych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Autorka publikacji zamieszczanych w kwartalniku chemicznym „Prawo i wiedza”. Wykładowca na studiach podyplmowych realizowanych na Wydziale Chemii UŁ „Jakość i bezpieczeństwo produktów kosmetycznych” oraz „Bezpieczeństwo w użytkowaniu i zarządzaniu substancjami chemicznymi” z zakresu ochrony danych osobowych. W firmie THETA administrator bezpieczeństwa informacji oraz specjalista ds. szkoleń.

Tomasz Nidziński – właściciel firmy ABITOM z Gliwic, specjalista ds. bezpieczeństwa danych osobowych, audytor i konsultant rozwiązań dla systemów bezpieczeństwa sieci informatycznych. Wieloletni trener i Administrator Bezpieczeństwa Informacji

Zainspiruj się turystyką

phm. Aleksandra WietechaDrobik – Członkini widzewskiego zespołu kształcenia, zawodowo zajmuje się wprowadzaniem produktów na rynek (czyli pilnuje aby wszystko odbyło się na czas, od momentu podjęcia decyzji „na tak” po położenie produktu na półce – w międzyczasie przelicza jeszcze czy to się opłaca). Interesuje się komunikacją interpersonalną, zwłaszcza tym jak kultury i narodowość mogą na nią wpływać. Uwielbiam poznawać nowe smaki i eksperymentować w kuchni- lubię gotować, a niektórzy nawet twierdzą, że umiem to robić.

.

 

hm. Magdalena Supeł –  Członkini komendy hufca Łódź-Widzew, gdzie zajmuję się kształceniem i pracą z kadrą. Jest to jej druga kadencja we władzach Hufca, wcześniej pełniła funkcja skarbniczki. Na co dzień mieszka w Warszawie. Pracuje w dużej firmie kosmetycznej w dziale logistyki, gdzie przy pomocy specjalnego programu i modeli statystycznych próbuję określić ile w kolejnych miesiącach sprzeda się poszczególnych produktów. Poza pracą, w miarę możliwości czasowych i finansowych uwielbiam podróże. Moje zaręczyny odbyły się na Fudżi, a podczas podróży poślubnej wraz z mężem przejechaliśmy sporą część Tajlandii. Fascynuje mnie Francja, język francuski i kultura tego kraju, a wszystko to zaczęło się w momencie, kiedy trochę z braku pomysłu na przyszłość zdecydowałam się na pójście do liceum dwujęzycznego.

 

Zainspiruj się skautingiem

hm. Maria Nowicka – Członkini Zespołu Kadry Kształcącej Hufca Łódź-Widzew, namiestniczka harcerska. Przez 4 lata pełniłam funkcję zastępczyni komendanta ds. programowych. Poza harcerstwem buduje i dba o relacje z pracodawcami w Biurze Karier Uniwersytetu Łódzkiego. Organizuje wydarzenia dla studentów i absolwentów wspierające wejście na rynek pracy: targi pracy, spotkania rekrutacyjne. Lubi teatr, sztukę współczesną, design. Odkąd skończyła studia podyplomowe projektowanie graficzne, z przyjemnością tworzy grafiki. Ostatnio też coraz więcej radości sprawia jej spędzanie czasu blisko natury.

 

 

hm. Joanna Stompel – w harcerstwie ma dwie pasje – kształcenie i współpracę zagraniczną, jest członkinią ZKK, w tym roku współtworzy kurs harcmistrzowski Cogito, działa także w zespole ds. współpracy WAGGGS. W latach 2011-2015 zastępczyni komendanta hufca. Zawodowo zajmuje się wspieraniem rozwoju innych osób, absolwentka Wydziału Psychologii UW, coach w Biurze Karier UŁ, trenerka Narodowej Agencji Programu Erasmus+, gdzie prowadzi szkolenia międzynarodowe. W ramach projektu Cybernauci uczy dzieci, młodzież i dorosłych, jak bezpiecznie korzystać z internetu.

 

 

Zainspiruj się NGO

hm. Piotr Kowalski – Zastępca przewodniczącej KSI w hufcu Łódź-Widzew. Był drużynowym, komendantem szczepu, przewodniczącym HKR, członkiem ChKR, kierownikiem wydziału w GK ZHP. Prywatnie pracuje i działa w organizacjach pozarządowych. Członek Zarządu spółdzielni socjalnej FADO, współautor społecznego raportu alternatywnego z wdrażania w Polsce Konwencji ONZ o prawach osób z niepełnosprawnościami, koordynator wideotlumacz.pl

 

 

Zainspiruj się do dialogu

Bożena Wysocka– pracownik Wydziału Polityki Informacyjnej w Rządowym Centrum Bezpieczeństwa. Ekspert i doradca ds. komunikacji społecznej  i PR, w tym komunikacji w kryzysie. Posiada doświadczenie w pracy administracji publicznej jak również firmach komercyjnych.
Kinga Szulc– Funkcjonariusz policji. 4 lata pracy w wydziale Interwencyjnym i 6 lat w wydziale Dochodzeniowo-Śledczym od 2014 roku negocjator policyjny. Absolwentka Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa w Poznaniu.

Przemysław Serweta– Żołnierz, Absolwent Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa na kierunku Bezpieczeństwo Narodowe ze specjalnościami detektywistyka i wywiad oraz mediacje i negocjacje w sytuacjach kryzysowych. Absolwent studiów podyplomowych na kierunku Przygotowanie Pedagogiczne w Wyższej Szkole Pedagogiczno-Technicznej w Koninie.

 

 

 

Zainspiruj się historią

Michał Adamiak – Komendant Hufca Łódź – Widzew, pracownik działu edukacji w Centrum Dialogu im. Marka Edelmana. Od niedawna właściciel mocno absorbującej psiny – Albanii. W wolnych chwilach uwielbia tańczyć zumbę.

 

 

 

 

POBIERZ ULOTKĘ 

 

ZGŁOSZENIA [LINK]

2018-04-11T15:07:43+00:0025/03/2018|

About the Author:

Rzecznik prasowy Chorągwi Łódzkiej ZHP