Wideoporadnik „ZHP online – Rób to z głową”

//Wideoporadnik „ZHP online – Rób to z głową”

Zachęcamy do obejrzenia wideoporadnika „ZHP online – Rób to z głową”. Poradnik składa się z odcinków w formie krótkich nagrań i przeznaczony dla jest kadry ZHP. Mówi o tym jak skutecznie zorganizować zespół instruktorski do pracy zdalnej i jakich narzędzi można użyć do urozmaicenia spotkań.

Link do poradnika.

Nie musisz już oglądać długich webinarów! Informacje podane są w małych pigułkach, które możesz obejrzeć w dowolnym miejscu i czasie. Filmy możesz oglądać w dowolnej kolejności, ale zachęcamy, do oglądania odcinków 1-8 jeden po drugim, ponieważ stanowią logiczny ciąg.

Poradnik będzie rozwijany o kolejne nagrania, pokazujące różne ciekawe narzędzia, przydatne przy organizacji spotkań online.

Zachęcamy do korzystania i rozwijania swoich umiejętności pracy online.

(za zhp.pl)

2020-12-06T19:56:59+00:0006/12/2020|

About the Author: