Webinar: Nowy system instrumentów metodycznych

//Webinar: Nowy system instrumentów metodycznych

Serdecznie zapraszamy instruktorów hufców (m.in. programowców, metodyków, namiestników) do udziału w webinarium na temat propozycji nowego SIMu, który odbędzie się we wtorek 1.12.2020 od 18:00 do 20:00 na platformie Teams. Spotkanie ma charakter informacyjno-konsultacyjny.

Webinarium będzie prowadzone przez członków Zespołu ds. Reformy Instrumentów Metodycznych (ZIM) i ma za zadanie przybliżyć uczestnikom zamysł reformy metodycznej. W czasie spotkania zostaną wyszczególnione nowości w instrumentach w poszczególnych metodykach. Zwrócimy uwagę na propozycję zmiany w formie zadań na stopnie, gwiazdki i sprawności, omówimy zaproponowany nowy instrument metodyczny – wyzwanie (rozwijający sferę duchową oraz emocjonalną) oraz instrument odświeżony – trop (zmieniona nazwa zadań zespołowych/projektów/znak służb). Nie zabraknie przedstawienia aktualnych wersji wypracowanych materiałów pomocnych w pracy z nowym SIMem. To też czas na zadanie wszystkich palących pytań czy też podzielenie się swoja opinią oraz doświadczeniem w pracy z SIMem (aktualnym oraz pilotażowym). Serdecznie zapraszamy do zapoznania się naszymi materiałami: https://zhp.pl/hubgk/instrumenty-metodyczne/
Zgłoszenia do 29.11. przez formularz: https://bit.ly/35ttAa4

2020-11-14T12:30:05+00:0014/11/2020|

About the Author: