Warsztaty opiekunów prób instruktorskich

/, Wieści chorągwiane i związkowe/Warsztaty opiekunów prób instruktorskich

Już 24.02.2018 w godzinach od 10 do 14 zapraszamy na Warsztaty dla opiekunów prób instruktorskich.  Warsztaty odbędą się w siedzibie komendy Chorągwi Łódzkiej ZHP przy ulicy Stefanowskiego 19 w Łodzi.

 

ZAPRASZAMY: instruktorów w stopniu podharcmistrza i harcmistrza, którzy byli, są lub zamierzają być opiekunami prób przewodnikowskich, podharcmistrzowskich i harcmistrzowskich

 

W PROGRAMIE: 

– nowy System Stopni Instruktorskich

– uwarunkowania regulaminowe realizacji prób instruktorskich

– wyznaczanie priorytetów próby- jak dobrać zadania do poziomu podopiecznego

– obowiązki opiekuna przed i w trakcie realizacji próby

– jak napisać opinię o przebiegu próby instruktorskiej

– pomysły na  zobowiązanie instruktorskie

– cechy i umiejętności opiekuna próby

 

CO ZYSKUJESZ: 

– wiedzę

– możliwość wymiany doświadczeń z innymi opiekunami prób

– zaświadczenie o ukończeniu warsztatów

– materiały dotyczące realizacji prób instruktorskich i sylwetki opiekuna

 

PROWADZĄCY: 

hm. Marta Brulikowska – Polit (SOKK 52/2015) – wieloletnia członkini Komisji Stopni Instruktorskich Hufca Łódź – Polesie, prowadząca szkolenia dla opiekunów prób instruktorskich z ramienia Łódzkiej Chorągwianej Szkoły Instruktorskiej, autorka artykułów w „Czuwaj” na temat pracy KSI i prób instruktorskich oraz Indywidualnej Ścieżki Rozwoju

hm. Katarzyna Kurowska (ZOKK/560/2017) – członkini Komisji Stopni Instruktorskich Hufca Łódź-Polesie, członkini Hufcowego Zespołu Kadry Kształcącej „Rada Puchaczy” i Chorągwianej Szkoły Instruktorskiej „Osnowa”. Wielokrotna opiekunka prób na wszystkie stopnie instruktorskie.

 

 

 

POBIERZ ULOTKĘ >>

2018-01-18T10:51:14+00:0018/01/2018|

About the Author:

Rzecznik prasowy Chorągwi Łódzkiej ZHP