Szczep Up! – Zgłoszenia ruszyły!

//Szczep Up! – Zgłoszenia ruszyły!

Czy zastanawialiście się jak funkcjonują inne szczepy? A może szukacie inspiracji i motywacji do pracy w komendzie czy radzie szczepu? Jeśli chociaż raz odpowiedzieliście „tak”, nie może Was z nami zabraknąć!

Poznajmy się! – pod takim hasłem odbędzie się I edycja programu „Szczep up!”, która ma na celu zachęcenie Was do bliższego poznania się w komendach/radach szczepu, a także umożliwienie Wam spotkania z innymi środowiskami działającymi na terenie Chorągwi Łódzkiej ZHP. Jeśli jesteście ciekawi jak funkcjonują inne szczepy, czym różnią się od Waszego środowiska, jak radzą sobie w czasie pandemii, a przede wszystkim chcecie lepiej się poznać w swojej komendzie/radzie szczepu to zapraszamy Was do udziału w „Szczep up!”. Zasady są proste. Min. 3 osobowe komendy/rady szczepów na czele z komendantem szczepu spotykają się 24 stycznia 2021 r. o godz. 10.00 w dowolnym miejscu z dostępem do komputera. Każda zgłoszona ekipa otrzyma wcześniej przesyłkę, która będzie zawierała program do realizacji oraz materiały, natomiast do łączenia się z innymi środowiskami potrzebna będzie aplikacja Microsoft Teams.

Jak się zgłosić?

  • Zbierzcie minimum 3 osobowe patrole wraz z komendantem szczepu,
  • Wypełnijcie formularz zgłoszeniowy, który znajduje się tutaj
Na wasze zgłoszenia czekamy  do 14 stycznia!
2021-01-08T20:34:26+00:0008/01/2021|

About the Author: