Pomóż w tworzeniu kalendarza wydarzeń harcerskich

/, Wieści chorągwiane i związkowe/Pomóż w tworzeniu kalendarza wydarzeń harcerskich

Mimo że #harcerskielato dopiero się zaczyna, my myślimy już o nadchodzącym roku harcerskim. Aby ułatwić waszym jednostkom planowanie pracy, po raz kolejny, tworzymy kalendarz z najważniejszymi i najciekawszymi wydarzeniami.

Chcemy ująć w nim przedsięwzięcia o charakterze ogólnopolskim lub regionalnym otwarte dla wszystkich członków ZHP. Jeżeli twoja jednostka lub wydział organizują takie wydarzenie, koniecznie wypełnij formularz. Na zgłoszenia czekamy do 30 czerwca.

Czekamy na wasze propozycje. Do zobaczenia na harcerskim szlaku!

 

za ZHP.PL/ fot. Arkadiusz Wydro

2019-06-11T07:24:59+00:0011/06/2019|

About the Author:

członek komendy Chorągwi Łódzkiej ZHP ds. komunikacji i relacji zewnętrznych