PILNE: Biuro Chorągwi Łódzkiej przechodzi w tryb pracy zdalnej

//PILNE: Biuro Chorągwi Łódzkiej przechodzi w tryb pracy zdalnej

W związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju i działaniami mającymi na celu zapobieganie rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2, od dnia 12 marca biuro Chorągwi Łódzkiej przechodzi w tryb pracy zdalnej. Dotyczy to zarówno pracowników biura jak i księgowości. Wszyscy pracownicy będą pracowali w stałych, niezmienionych godzinach. Odwołane zostały wszystkie spotkania zaplanowane w siedzibie chorągwi do końca marca. Wszelkie sprawy w miarę możliwości prosimy załatwiać telefonicznie i mailowo. Do siedziby osobiście zapraszamy w spawach, których nie ma możliwości załatwić zdalnie (np. składanie dokumentów).

O ewentualnych zmianach i dalszych działaniach będziemy informować w kolejnych komunikatach.

2020-03-12T11:59:19+00:0012/03/2020|

About the Author:

Rzecznik prasowy Chorągwi Łódzkiej ZHP