Odznaczeni medalem „Za zasługi dla Miasta Łodzi” – zapowiedź

//Odznaczeni medalem „Za zasługi dla Miasta Łodzi” – zapowiedź

Również w tym roku wśród odznaczonych medalem „Za zasługi dla Miasta Łodzi” nie zabraknie instruktorów Chorągwi Łódzkiej.

Odznakę przyznawaną przez Radę Miejską w Łodzi otrzymają: hm. Adam Kocher (były komendant Chorągwi Łódzkiej, obecnie instruktor Hufca Łódź-Śródmieście) oraz hm. Hanna Radziszewska (instruktorka Chorągwianej Szkoły Instruktorskiej „Osnowa”, wiceprzewodnicząca Komisji Stopni Instruktorskich Głównej Kwatery i instruktorka Hufca Łódź-Górna).

Uroczyste wręczenie odznak odbędzie się z okazji Święta Miasta 15 maja 2018 roku, o godzinie 11:00 w Dużej Sali Obrad Rady Miejskiej (ul. Piotrkowska 104).

2018-05-11T07:51:46+00:0010/05/2018|

About the Author:

Rzecznik prasowy Chorągwi Łódzkiej ZHP