Spędzasz obóz nad morzem, w górach, a może nad jeziorem? Co roku jeździsz ze swoim środowiskiem w to samo miejsce czy starasz się testować rożne lokalizacje? Wybór bazy jest jedną z kluczowych decyzji podczas organizowania form wyjazdowych.

Aby ułatwić wam poszukiwanie miejsc obozowych rozpoczęliśmy tworzenie centralnego katalogu baz i ośrodków. Dzięki temu łatwiej będzie wam znaleźć miejsce na biwak, kurs, obóz czy zimowisko.

W czerwcu udostępnimy wam tabelę z możliwością wyszukiwania baz według określonych kryteriów tak, aby drużynowi i organizatorzy wyjazdów mogli znajdywać miejsca na biwaki na kolejny rok harcerski. Docelowo zostanie utworzona także strona internetowa z pełnym opisem i zdjęciami poszczególnych baz.

Jeżeli wasze chorągwie lub hufce posiadają bazy/ośrodki, które powinny znaleźć się w naszej bazie, koniecznie wypełnijcie formularz. Na wasze odpowiedzi czekamy do 19 maja 2019 roku.