hm. Iwona Borczyńska-Balcerska i hm. Bolesław Majewski odznaczeni „Za Zasługi dla Miasta Łodzi”

//hm. Iwona Borczyńska-Balcerska i hm. Bolesław Majewski odznaczeni „Za Zasługi dla Miasta Łodzi”

Podczas uroczystej sesji Rady Miejskiej z okazji Święta Niepodległości, w Urzędzie Miasta Łodzi dwójka naszych instruktorów została uhonorowana odznaką „Za Zasługi dla Miasta Łodzi”. hm. Iwona Borczyńska-Balcerska od lat działa w kształceniu, do niedawna była zastępczynią szefa Chorągwianej Szkoły Instruktorskiej OSNOWA. Jest także współautorką propozycji programowych i wielu materiałów z zakresu programu i kształcenia. Hm. Bolesław Majewski to przede wszystkim naczelny historyk Chorągwi Łódzkiej, przewodniczący Komisji Historycznej, który zawsze znajdzie czas żeby opowiedzieć o historii. Druhnie Iwonie i Druhowi Bolkowi serdecznie gratulujemy i jesteśmy dumni!

Łódzkiej i całego ZHP.

 

2018-11-09T13:48:57+00:0009/11/2018|

About the Author:

Rzecznik prasowy Chorągwi Łódzkiej ZHP