Głosuj na L093! Mural Kamińskiego, Kobro i Tuwima

/, Wieści chorągwiane i związkowe/Głosuj na L093! Mural Kamińskiego, Kobro i Tuwima

Murale KAMIŃSKIEGO, KOBRO I TUWIMA na 600-lecie Łodzi!

Głosujcie na projekt L093 w Budżecie Obywatelskim Miasta Łodzi. Ggłosować może każdy mieszkaniec Łodzi, także niezameldowany i mieszkający tymczasowo! Macie czas do końca listopada!
Projekt obejmuje wykonanie trzech murali poświęconych wybitnym, historycznym postaciom: 1. Aleksandrowi Kamińskiemu – harcmistrzowi, żołnierzowi Armii Krajowej, ideowemu przywódcy Szarych Szeregów, autorowi książki „Kamienie na szaniec” (ul. Kamińskiego 29). 2. Julianowi Tuwimowi – słynnemu poecie, pisarzowi i twórcy wodewili (ul. Tuwima 36). 3. Katarzynie Kobro – wybitnej rzeźbiarce awangardowej (ul. Srebrzyńska 75). Projekt będzie realizowany w trzech lokalizacjach na ścianach szczytowych łódzkich kamienic.
2020-11-21T11:34:47+00:0021/11/2020|

About the Author:

członek komendy Chorągwi Łódzkiej ZHP ds. komunikacji i relacji zewnętrznych