Zlot zastępowych 2018 – Zainspiruj się zastępem!

/, Program, Wieści chorągwiane i związkowe/Zlot zastępowych 2018 – Zainspiruj się zastępem!

Zapraszamy na wyjątkowy zlot- specjalnie dla zastępowych! Trzy trasy, dostosowane do wieku i oczekiwań uczestników, nowe przyjaźnie, doświadczenia oraz mnóstwo świetnej zabawy.

Tegoroczny Zlot Zastępowych odbędzie w Małeczu-malowniczej wsi położonej w centrum kraju, 15 km od Tomaszowa Mazowieckiego. Nasz ośrodek to blisko 10 ha ogrodzonego terenu, który pozwala zrealizować program fantastycznej kolonii, obozu czy-jak w tym przypadku- fantastycznego zlotu. Na obszarze bazy znajdują sie m.in. park, staw, boisko do piłki nożnej, boisko do siatkówki, basen, stołówka i pawilon sanitarny. Posiada ona bogate zaplecze programowe. Zakwaterowanie w domkach campingowych lub namiotach.

Kiedy? 27-29 kwietnia 2018 r.

Gdzie? Ośrodek wypoczynkowo-szkoleniowy w Małeczu

Trasy: harcerska, starszoharcerska i wędrownicza

Dołącz do naszego wydarzenia na facebooku!

Nie czekaj! Zgłoś się TUTAJ!

2018-02-22T15:18:43+00:0022/02/2018|

About the Author:

Rzecznik prasowy Chorągwi Łódzkiej ZHP