Zdobądź pakiet gier “Gramy na 100” dla swojego hufca!

/, Program, Wieści chorągwiane i związkowe, Wieści z hufców/Zdobądź pakiet gier “Gramy na 100” dla swojego hufca!

Pielęgnowanie polskiej tradycji, jej upowszechnianie, rozwój świadomości narodowej, obywatelskiej i kulturowej poprzez edukację patriotyczną dzieci i młodzieży są działaniami wynikającymi z misji Związku Harcerstwa Polskiego. W roku 100-lecia Niepodległej, ale i 100-lecia harcerstwa chcemy w szczególny sposób podkreślić historię Polski i harcerstwa, proponując Wam trzy gry terenowe, dzięki którym w sposób atrakcyjny uczcicie obie setne rocznice. GRAMY na 100! to pakiet trzech gier terenowych:“Przybij piątkę pokoleniom” , “Krok do niepodległości”, “Tropami tych, co przed nami”. Gry zostały przygotowane na obchody obu rocznic, ale ich tematyka jest ponadczasowa, tym samym mogą być wykorzystywane również w następnych latach.

Kto zaplanował świętowanie 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości oraz stulecia ZHP z “Gramy na 100”?

Który hufiec chciałby posiadać w swojej biblioteczce pakiet składający się z gier: „Przybij piątkę pokoleniom”, „Krok do niepodległości”, „Tropami tych, co przed nami” (dostępny również w CBP)?

Wypełnijcie formularz, odpowiedzcie na jedno pytanie – najszybszym prześlemy propozycję, która posłuży również w przyszłości. Liczba egzemplarzy ograniczona!

Zaskoczyliście nas! Wszystkie gry, które mieliśmy do rozdania są już “zaklepane”. Dajcie nam chwilę czasu na wysyłkę – postaramy się, aby jak najszybciej do Was dotarły 🙂

Projekt „Gramy na 100” współfinansowany przez Ministerstwo Obrony Narodowej.

2018-11-04T11:02:05+00:0004/11/2018|

About the Author:

członek komendy Chorągwi Łódzkiej ZHP ds. komunikacji i relacji zewnętrznych