Prezydent Zdanowska przekazała nam klucze do bram Łodzi!

/, Święto Chorągwi, Wieści chorągwiane i związkowe/Prezydent Zdanowska przekazała nam klucze do bram Łodzi!

Ponad 3000 harcerzy naszej Chorągwi uczestniczyło w piątkowym przemarszu ulicą Piotrkowską, który otwierał Święto Chorągwi Łódzkiej 2018! Wczorajsze atrakcje zakończyły się pokazem świateł na Rynku Staromiejskim, podczas którego Prezydent Hanna Zdanowska przekazała na ręce Komendantki Chorągwi klucze do bram miasta.

Tak zakończyła się piątkowa część obchodów Święta Chorągwi Łódzkiej 2018. Jednak to dopiero początek atrakcji! Na sobotę, dla wszystkich tras, organizatorzy zaplanowali wielką grę miejską. Wśród miejsc, które odwiedzą dziś uczestnicy są m. in. EC 1, ogród botaniczny, łódzkie parki, Se-Ma-For i wiele innych. Na najstarszych wieczorem czeka uroczysta Gala plebiscytu Kamyki 2018 w Teatrze Wielkim w Łodzi. Już wtedy przekonamy się, kto zdobędzie statuetki w 5 kategoriach!

Chcecie wiedzieć więcej o tym co dzieje się na Święcie Chorągwi?

Zajrzyjcie na nasz fanpage TUTAJ

Dołączcie do naszego wydarzenia na facebooku LINK

2018-09-22T06:35:25+00:0022/09/2018|

About the Author:

Rzecznik prasowy Chorągwi Łódzkiej ZHP