DZIELNI NA CO DZIEŃ – Święto Chorągwi Łódzkiej 2018

/, Święto Chorągwi, Wieści chorągwiane i związkowe/DZIELNI NA CO DZIEŃ – Święto Chorągwi Łódzkiej 2018

(Nie tylko) Od święta pokażmy, że jesteśmy dzielni na co dzień!

Dzielni na co dzień to hasło tegorocznego Święta Chorągwi Łódzkiej. Dzielni byli Ci, którzy 100 lat temu walczyli o niepodległość Polski, dzielnych Polaków nie brakowało również na kartach historii naszego kraju po 1918 roku aż do teraz. My harcerze też się staramy być dzielni. Nie tylko na zbiórce, biwaku, czy obozie. Chcemy być DZIELNI NA CO DZIEŃ! Co to znaczy? Zastanów się zanim pojedziesz na Święto Chorągwi Łódzkiej!

Święto Chorągwi Łódzkiej co roku odbywa się w innym mieście. Tym razem spotykamy się w czwarty weekend września w stolicy naszego województwa, czyli w Łodzi. Między 21 a 23 września 2018 Łódź zapełni się harcerzami w różnym wieku. Pokażmy, ile nas jest. Pokażmy, jak potrafimy się bawić. Pokażmy, że… jesteśmy DZIELNI NA CO DZIEŃ.

Już wkrótce więcej szczegółów na temat naszego corocznego zlotu. A teraz? Szukaj ekipy, z którą pojedziesz do Łodzi!

2018-06-15T07:12:50+00:0015/06/2018|

About the Author:

członek komendy Chorągwi Łódzkiej ZHP ds. komunikacji i relacji zewnętrznych