Zjazd Nadzwyczajny Hufca Pabianice

//Zjazd Nadzwyczajny Hufca Pabianice

26 listopada w Pabianicach odbył się Zjazd Nadzwyczajny Hufca. Obecna komendantka hm. Oliwia Kruczkowska zrezygnowała z pełnionej funkcji. Kilkudziesięciu delegatów spotkało się w celu wyboru nowego komendanta i komendy.

Do komisji wyborczej nie wpłynęła żadna kandydatura i zjazd zdecydował o zawieszeniu obrad do dnia 10 grudnia.

Sobotnie spotkanie było również okazją do podsumowania pracy obecnych władz oraz podziękowania pabianickim instruktorom za ich całoroczne działania na rzecz hufca i chorągwi. Druhna Oliwia oraz dwóch członków komendy – pwd. Krzysztof Baj i phm. Piotr Chrabelski zostali wyróżnieni Srebrną Odznaką „Zasłużony dla Chorągwi Łódzkiej ZHP”. Kilkunastu innych instruktorów otrzymało odznaczenie „Zasłużony dla Hufca ZHP Pabianice” oraz tytuł „Instruktor Roku”.

2016-11-27T14:29:43+00:0027/11/2016|

About the Author:

Instruktor Zespołu Promocji i Informacji Chorągwi Łódzkiej ZHP