Dla kogo te warsztaty? 
Jeśli zajmujesz się promocją, informacją i wizerunkiem w hufcu lub szczepie to znaczy, że te warsztaty są dla Ciebie. Jeśli jeszcze się tym nie zajmujesz, ale myślisz, że to będzie obszar, w którym chcesz się rozwijać to też warto żebyś przyjechał/przyjechała. Być może wiążesz swoją przyszłość zawodową z mediami, czy PRem i harcerstwo może Ci w tym pomóc? Świetnie! Wpadaj na WARSZTATY PROMOCYJNE.

O czym będziemy rozmawiać? Czego się nauczysz?
Zaprosiliśmy gości, którzy na co dzień zajmują się PRem i mediami. Będą też instruktorzy z naszej chorągwi, którzy znają się na promocji i wizerunku. Porozmawiamy o faktach i mitach związanych z PRem, jakie są narzędzia PRowe, z których możesz korzystać w swoim środowisku, jak wielkie marki osiągnęły sukces, jak kontaktować się z mediami, jak pisać komunikat prasowy, jak zachować się w sytuacji kryzysowej. Jeśli jest też coś, co Cię interesuje, a nie ma tego w programie – zgłoś swoje pytanie w ankiecie zgłoszeniowej!

Jak to będzie wyglądać?
Spotykamy się 2 grudnia (sobota) w siedzibie Chorągwi Łódzkiej przy ul. Stefanowskiego 19 i tam ciężko pracujemy od 10:00 do 18:00 z przerwą na obiad.

Jak się zgłosić?
To proste! Wypełnij zgłoszenie do 19 listopada (niedziela). Link do zgłoszeń:https://warsztatypromocja.zgloszenia24.pl/  Dołącz też do wydarzenia.

Pytania?
Pisz śmiało – promocja@lodzka.zhp.pl

2017-11-05T16:26:42+00:0005/11/2017|

About the Author: