Rafał staje na nogi!

//Rafał staje na nogi!

Harcerze z hufca Radomsko prowadzą akcję „Rafał staje na nogi” – to akcja pomocy dla instruktora, który dwa tygodnie temu miał udar mózgu. Potrzebne są pieniądze na leczenie i rehabilitację.

Harcerze z Radomska prowadzają szereg akcji, które mają na celu zebranie funduszy na leczenie Rafała. Zaczynając od akcji „Wynajmij harcerza”, podczas której harcerze wykonują proste prace domowe. Dodatkowo coraz więcej osób chce zaangażować się w zbiórkę środków. Cały dochód ze wszystkich akcji zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację Rafała. Prowadzona jest również zbiórka pieniędzy, do której może włączyć się każdy. Wystarczy wpłacić pieniądze na poniższy numer konta:

Dane do wpłat:
ZHP Chorągiew Łódzka Hufiec Radomsko
Ul. Bugaj 3, 97-500 Radomsko
69 8980 0009 2027 0076 9718 0006
Z dopiskiem „Pomoc dla Rafała – darowizna”

18 października życie pwd. Rafała Garbaciaka i jego rodziny diametralnie się zmieniło. Rafał przeszedł rozległy udar niedokrwienny mózgu. Obecnie jego stan jest stabilny, jednak w wyniku udaru ma niedowład prawych kończyn i nie mówi. Czekają go długotrwałe i kosztowne leczenie oraz rehabilitacja.

Śledźcie akcję na facebooku!

2016-11-27T15:07:08+00:0027/11/2016|

About the Author: