Ankiety o instrumentach metodycznych

Zespół projektowy ds. reformy instrumentów metodycznych (ZIM) działa przy Głównej Kwaterze ZHP. Już od niemalże roku prowadzi badania, których celem jest rzetelne przyjrzenie się pracy z instrumentami metodycznymi oraz ustalenia tego, co wymaga zmian.

Ważnym etapem zbierania danych były kompleksowe zajęcia badawcze podczas Zlotu ZHP. Poniżej znajdują się obecnie prowadzone, uzupełniające, badania w postaci ankiet. Zachęcamy do ich wypełnienia i udostępniania w swoich środowiskach. W razie spraw związanych z kwestiami nieujętymi w poniższym badaniu zachęcamy do kontaktu z Zespołem.

Badanie opinii i preferencji instruktorów oraz osób pełniących funkcje instruktorskie
Ma ono charakter ilościowy i służy zbadaniu tendencji kształtowania się opinii o wybranych kwestiach. Zawarte w ankiecie pytania dotyczą aspektów, które pojawiły się w dyskusjach ZIM w dotychczasowych badaniach.

https://limev3.zhp.pl/index.php/984747?lang=pl
Badanie można wypełnić do 20.01.2019 r.

Badanie opinii i preferencji wychowanków
Celem ankiety jest zbadanie opinii wychowanków, czyli sprawdzenie jak sami harcerze, harcerze starsi i wędrownicy postrzegają poszczególne instrumenty. Zależy nam na dotarciu do jak największej ilości osób,więc zapraszamy do udostępniania linku do badania drużynowym drużyn harcerskich oraz harcerzom starszym i wędrownikom.

https://limev3.zhp.pl/index.php/544839?lang=pl
Badanie można wypełnić do 31.01.2019 r.

Badanie zainteresowań
Jednym z zadań ZIM będzie dostosowanie sprawności do zainteresowań obecnej młodzieży. Ankieta jest również dostępna w aplikacji HarcApp, a jej wypełnienie zajmuje nie więcej niż 10 minut. Zależy nam na dotarciu do jak największej ilości osób,więc zapraszamy do udostępniania linku do badania drużynowym drużyn harcerskich, oraz harcerzom starszym i wędrownikom.

https://docs.google.com/forms/d/1Vvt0zFKo4A8iKqnov-OAT4js8sbCxgSXL1mWYYDOPL8/viewform?edit_requested=true
Badanie można wypełnić do 20.01.2019 r.

2019-01-08T13:20:21+00:0008/01/2019|

About the Author:

członek komendy Chorągwi Łódzkiej ZHP ds. komunikacji i relacji zewnętrznych