Zostań członkiem Zespołu Organizacyjnego Chorągwi Łódzkiej!

/, Wieści chorągwiane i związkowe/Zostań członkiem Zespołu Organizacyjnego Chorągwi Łódzkiej!

Lubisz organizacyjne sprawy? Świetnie czujesz się gdy możesz ułatwiać pracę innym? A może największe ukojenie przynosi Ci praca z dokumentami? To propozycja specjalnie dla Ciebie! Zgłoś się do Zespołu Organizacyjnego Chorągwi Łódzkiej! Do współpracy zapraszamy osoby mające doświadczenie w pracy z dokumentami na poziomie hufca lub chorągwi oraz w praktycznym użyciu narzędzi pakietu Office365. Do zadań zespołu będzie należało m.in.:

 • Bieżąca weryfikacja aktualności dokumentów wewnętrznych chorągwi
 • Wdrażanie zadań „opcji zero” na szczeblu chorągwi
 • Wspieranie hufców w przeprowadzaniu dokumentacji organizacyjnej
 • Dbanie o przepływ informacji wewnątrz chorągwi
 • Tworzenie listy kontaktowej
 • Tworzenie komunikatów
 • Wdrożenie newslettera
 • Prowadzenie działu strony www „do pobrania”
 • Prowadzenie monitoringu przekazywania dokumentacji
 • Upowszechnianie „dobrych praktyk” wdrażanych przez hufce
 • Przygotowywanie i konsultacja dokumentów organizacyjnych (m.in. procedury, poradnictwo)
 • Zbudowanie systemu e-chorągiew w oparciu o dostępne narzędzia Office365. (narzędzie umożliwiające załatwianie różnych spraw w chorągwi zdalnie – m.in. składanie wniosków do rozkazu komendanta, rezerwacja sal, składanie wniosków do ChKSI, składanie wniosków o przyznanie OKK i OKP, składanie wniosków o odznaczenia, zgłaszanie uczestnictwa w działaniach programowych i kształceniowych, rejestracja form wypoczynku HALiZ)
 • Prowadzenie szkoleń z praktycznego wykorzystania narzędzi Office365 w pracy harcerskie 

Osoby zainteresowane współpracą, prosimy o przesłanie na adres biuro@lodzka.zhp.pl maila z danymi stopień, imię, nazwisko, hufiec, w tytule maila wpisując „Zespół Organizacyjny” do 08.06.2018 r.

2018-05-28T18:47:44+00:0028/05/2018|

About the Author:

Rzecznik prasowy Chorągwi Łódzkiej ZHP