Zbliża się 60-lecie Hufca ZHP Łódź-Górna!

/, Wieści z hufców/Zbliża się 60-lecie Hufca ZHP Łódź-Górna!

Hufiec ZHP Łódź-Górna obchodzi w tym roku 60-lecie swojej działalności. 2 grudnia w Akademii Sztuk Pięknych odbędzie się uroczysty benefis z tej okazji, podczas którego społeczność hufcowa, zaproszeni goście i wszyscy chętni będą mogli przeżyć na nowo najważniejsze momenty z historii hufca, wziąć udział w koncercie zespołu złożonego z harcerzy i instruktorów hufca, refleksji i zabaw we wspólnym gronie oraz podsumowanie gry miejskiej, która miała miejsce na początku listopada i rozpoczęła jubileuszowe obchody (materiał Łódzkich Wiadomości Dnia o niej można znaleźć pod tym adresem). Zgłoszenia jeszcze trwają do 24 listopada pod adresem e-mail: lodzgorna@zhp.net.pl, bądź w siedzibie hufca przy ul. Kruczkowskiego 1b, a wszystkim chętnym, by wziąć udział, przypominamy, że liczba miejsc jest ograniczona!

2017-11-22T17:52:40+00:0022/11/2017|

About the Author:

Jeden z wielu. :)