VIII Harcerska Fantazjada!

/, Wieści chorągwiane i związkowe/VIII Harcerska Fantazjada!

W dniach 5-7 października odbędzie się VIII edycja Harcerska Fantazjada! Jak rok temu, widzimy się w Łasku (Hufiec ZHP ŁaskChorągiew Łódzka ZHP)!

Harcerska Fantazjada VIII 05-07.10.2018 to jeden z najbardziej niezwykłych biwaków ZHP . Obecnie to już prawie konwent fantasy z mnóstwem atrakcji od gier planszowych poczynając, przez gry fabularne, a na pokazach i turniejach kończąc.?

Jesteśmy otwarci na gości w każdym wieku, niezależnie od przynależności do ZHP. W całym biwaku może uczestniczyć młodzież od 13 roku życia, ale specjalnie dla najmłodszych oraz tych, którzy chcieliby spróbować naszych fantastycznych atrakcji organizujemy ⭐DZIEŃ OTWARTY⭐ w sobotę 06.10.18 r.!

W ramach DNIA OTWARTEGO zapewniamy wstęp wolny dla wszystkich chętnych do naszej strefy gier w godzinach od 10.00 do 20.00, gdzie ZA DARMO będzie można skorzystać z bogatej oferty gier planszowych, bitewnych, karcianych i innych?
Towarzystwa do gry również na pewno nie zabraknie!?

? Program całego biwaku jest zaś jeszcze bogatszy! Dla tych, którzy zdecydują się bawić z nami przez trzy dni, specjalnie poszerzyliśmy listę atrakcji.
Oto niektóre z nich:
⚔️ Turnieje i konkursy z nagrodami np. Cosplay, Turniej Walki Bezpieczną Bronią, Turniej Snotballa i wiele innych oraz druga Wielka Loteria
? Nieustający Games Room (otwarty do ostatniego gracza!), w którym będzie odbywać się nauka gier, a obsługa pomoże z tłumaczeniem zasad dla początkujących
? LARPy oraz Harcerskie Gry Logiczne
? Blok dla najmłodszych
?️ Autorski Escape Room
?️ Pokazy i nauka figurkowych gier bitewnych kilku różnych systemów

? ZGŁOSZENIA na biwak w nieprzekraczalnym terminie do 28.09.2018:
GRUPOWE (dla członków ZHP): pobieramy pilk excel z linku, wypełniamy i odsyłamy na podany w nim adres email LINK

INDYWIDUALNE: wypełniamy formularz LINK

Formularz indywidualny przesyła się automatycznie, zgłoszenia grupowe wysyłajcie na mejla: harcerskafantazjada@gmail.com

?KOSZT BIWAKU
Harcerze z Hufiec ZHP Łask – 20 zł.
Harcerze innych hufców – 30 zł.
Osoby niezrzeszone – 40 zł.
UWAGA❗ – obiad dodatkowo płatny +5 zł do ceny biletu. Prosimy o zaznaczenie tego w zgłoszeniu, będziemy przygotowywać indywidualne bilety na posiłek!
Ceny dotyczą osób z opłaconymi składkami na rok harcerski 2018. Brak opłaconych składek równa się opłacie za biwak 40 zł.
Koszty biwaku mogą ulec zmianie w zależności od liczby zgłoszonych chętnych. Będziemy podawać informację na bieżąco.

?ZAKWATEROWANIE:
Uczestnicy będą spać w szkolnych klasach dlatego wymagane jest zabranie zmiennego obuwia, karimat i śpiworów. Nie zapewniamy materacy!

?Wszelkie pytania organizacyjne oraz zgłoszenia prosimy przesyłać na adres e-mail: harcerskafantazjada@gmail.com

Dołączcie do naszego facebooka wydarzenia TUTAJ!

2018-09-11T11:45:08+00:0011/09/2018|

About the Author:

Rzecznik prasowy Chorągwi Łódzkiej ZHP