Komisja Stopni Instruktorskich Chorągwi Łódzkiej ZHP ma uprawnienia do prowadzenia prób harcmistrzowskich nadane rozkazem Naczelnika L6/2015 z dnia 30.06.2015 r.

Uprawnienia są ważne do dnia 30.06.2018 r.

Komisja pracuje zgodnie z Systemem Stopni Instruktorskich przyjętym Uchwałą nr 43/XXXVIII Rady Naczelnej ZHP z dnia 02.12.2016 r. oraz Regulaminem Pracy Komisji Stopni Instruktorskich Chorągwi Łódzkiej ZHP stanowiącym załącznik do Uchwały nr 40b/VII/2017 Komendy Chorągwi Łódzkie ZHP z dnia 02.02.2017 r.

Komisja spotyka się w stałym terminie – 2 środa miesiąca, godz. 17.00. Osoby zgłaszające udział w komisji są zobowiązane przesłać materiały najpóźniej na 7 dni przed posiedzeniem na adres chksi@lodzka.zhp.pl

Dokumenty komisji zamieszczone są do pobrania na stronie www.lodzka.zhp.pl w zakładce do pobrania/kształcenie i praca z kadrą/Komisja Stopni Instruktorskich

hm. Mieczysław MIKA – przewodniczący

hm. Adam CIEŚLAK – wiceprzewodniczący