Spotkanie organizacyjne dotyczące obchodów 70. rocznicy utonięcia harcerek z „Małej piętnastki”

/, Wieści chorągwiane i związkowe/Spotkanie organizacyjne dotyczące obchodów 70. rocznicy utonięcia harcerek z „Małej piętnastki”

ZAPROSZENIE

Spotkanie wszystkich zainteresowanych  przygotowaniami do obchodów 70.  rocznicy tragicznego utonięcia harcerek „Małej Piętnastki” odbędzie się 11 października o godz. 16:30 w budynku  Chorągwi Łódzkiej ZHP ul. Stefanowskiego 19.

Spotkanie ma na celu wzajemne poinformowanie o już podjętych lub planowanych działaniach, uzgodnienie scenariusza uroczystości na Starym Cmentarzu w dniu rocznicy tj. 18 lipca 2018 i ewentualne wymienienie się uwagami i pomysłami.
W związku z rosnącym zainteresowaniem losami „Małej Piętnastki” i postacią dh Joanny Skwarczyńskiej uważamy, że niezbędna jest koordynacja działań różnych środowisk w celu uniknięcia chaosu informacyjnego i organizacyjnego podczas rocznicowych obchodów.
Gorąco zachęcam do spotkania! Proszę o dalsze przekazywanie wiadomości do zainteresowanych.
W imieniu grupy inicjatywnej-
hm. Anna Jakubowska-Rapkiewicz
Kierownik Referatu Seniorów ChŁ
2017-10-05T13:22:42+00:0005/10/2017|

About the Author:

Rzecznik prasowy Chorągwi Łódzkiej ZHP