Tylko do 8 kwietnia można zgłaszać się na Polową Zbiórkę Harcerstwa Starszego. Jest to największa impreza dedykowana Harcerzom Starszym.

Wydział Wsparcia Metodycznego Głównej Kwatery oraz Referat Starszoharcerski Chorągwi Krakowskiej zaprasza na 5 dniową przygodę w Korzkwi (koło Krakowa).

Po dwóch latach przerwy po raz kolejny zapraszamy harcerzy starszych na zlot, który przygotowany specjalnie dla nich! Czekamy na harcerzy starszych z całej Polski.

Czego się spodziewać? Przede wszystkim dawki harcenergii! Przed nami misja… odgrzebując stare legendy wpadliśmy na trop kryminalnej zagadki. A kto w ZHP jest najlepszy w poszukiwaniu? Oczywiście harcerze starsi! Potrzebujemy Was w Korzkwi, żeby na szlaku Orlich Gniazd, u bram Ojcowskiego Parku Narodowego i w cieniu Krakowa rozwikłać tę niezwyczajną zagadkę.

Polowa Zbiórka Harcerstwa Starszego to spotkanie harcerzy starszych z rówieśnikami, ale też niezwykłymi gośćmi. W programie nie zabraknie miejsca na niezapomniane spotkania ze znanymi i cenionymi osobistościami. Co wieczór atrakcjami zasypywać Was będzie pezethaesowa kawiarenka, w której nie zabraknie rozbudzającego kubki smakowe menu. Kto rozwikła sprawę sprzed lat? Tego dowiemy się na sam koniec podczas ceremonii zamknięcia. Ale do tego wszystkiego potrzebujemy Was – harcerzy starszych! Czekamy! Zameldujcie się 29 kwietnia pod korzkiewskim zamkiem.

Szczegóły znajdziecie na tutaj.